Google Seo İle Google’da Üst Sıralara Çıkma » Doğan BAYBAŞİN, Bilgi Güçtü Paylaştıkça Büyür.

» » Google Seo İle Google’da Üst Sıralara Çıkma

Reklam Alani
Reklam Alani
Reklam Alani
 
 
 
Kadin, Aile ve Çocuk Sağlığı

Google Seo İle Google’da Üst Sıralara Çıkma

Yazar: HbY Tarih 8-04-2014, 03:24, Gösterim: 1343

0
Google Seo Calismasi Ile Para Kazanmak
Google Seo; Google arama motorunda anahtar kelimelerde üst sıralarda listelenmek için yapılan çalışmaların tamamıdır. Google da ilk sayfa’da olmak için öncelikle google web yönetici kuralları’na uymak gerekir. Web sitenizi web yönetici araçlarına ekleyip sitenizi doğrulayarak istatistik ve önerilere ulaşabilirsiniz. Bu öneriler doğrultusunda yapılacak google seo uygulamaları ile sitenizi ilk sayfaya taşıyabilirsiniz.


Öncelikle seo işlemlerinin başında kelime araştırması yapmak gerek, bu araştırmayı Google kelime aracı ‘nı kullanarak yapabilirsiniz. Google seo akılı ve mantıklı bir şekilde yapıldığı zaman size çok ziyaretçi ve müşteri kazandırır. Google seo için öncelikle zor kelime yerine kolay kelimelerden başlayıp sitenize biranda yüklenmemiş olur ve kolay kelimelerde kısa sürede ilk sayfaya çıkarak sitenize ziyaretçiler sağlayabilirsiniz.

Kolay kelime seçimi; Google seo için kolay kelimeler nasıl seçilir açıklamak isterim, Örnek vermek gerekirse diyelim ki “konteyner” sektöründe faliyet göstermekteyiz. Sektörde yoğun olan konteyner kelimesine değil de konteyner firması, konteyner firmaları, yemekhane konteyneri, yatakhane konteyneri, şantiye konteyneri gibi kelimeler türetmeliyiz hatta bölgesel olarak da çoğaltma yapabiliriz örneğin hangi ildeysek; örneğin izmir konteyner gibi vs, bu şekilde çok daha başarılı olacağınıza inanabilirsiniz. Ve örnek olarak ta konteyner sitesini inceleyebilir yapılan google seo hakkında bilgi edinebilirisiniz.

Kategori: Web Tasarim, Google Diyari, Internet Alemi

Sitede kayıtsız olarak olarak gezinmektesiniz.
Sayın ziyaretçimiz size üye olmanızı tavsiye ederiz.

Yorum Ekle

Adınız:*
E-Mail:
Yorumunuz:
Kalın İtalik Altı Çizili Üzeri Çizili | Sola Yasla Ortala Sağa Yasla | İfade Ekle Bağlantı EkleKorumalı Link Girin Renk Seçimi | Gizli Metin Alıntı Ekle Farklı Bir Alfabe ile Yazılmış Olan Seçili Metni Kiril Alfabesine Çevir Spoiler Ekle
Resimde görünen, iki kelimeyi girin: *