Web Tasarim » Doğan BAYBAŞİN, Bilgi Güçtü Paylaştıkça Büyür.
Reklam Alani
Reklam Alani
Reklam Alani
 
 
 
Kadin, Aile ve Çocuk Sağlığı
Konuları Sırala: Yayımlanma Tarinine Göre | Reytinge göre | Okunma Sayısına Göre | Yorum Sayısına Göre | Alfabeye Göre

Google Seo İle Google’da Üst Sıralara Çıkma

Yazar: HbY Tarih 8-04-2014, 03:24, Gösterim: 1341

0
Google Seo Calismasi Ile Para Kazanmak
Google Seo; Google arama motorunda anahtar kelimelerde üst sıralarda listelenmek için yapılan çalışmaların tamamıdır. Google da ilk sayfa’da olmak için öncelikle google web yönetici kuralları’na uymak gerekir. Web sitenizi web yönetici araçlarına ekleyip sitenizi doğrulayarak istatistik ve önerilere ulaşabilirsiniz. Bu öneriler doğrultusunda yapılacak google seo uygulamaları ile sitenizi ilk sayfaya taşıyabilirsiniz.


Öncelikle seo işlemlerinin başında kelime araştırması yapmak gerek, bu araştırmayı Google kelime aracı ‘nı kullanarak yapabilirsiniz. Google seo akılı ve mantıklı bir şekilde yapıldığı zaman size çok ziyaretçi ve müşteri kazandırır. Google seo için öncelikle zor kelime yerine kolay kelimelerden başlayıp sitenize biranda yüklenmemiş olur ve kolay kelimelerde kısa sürede ilk sayfaya çıkarak sitenize ziyaretçiler sağlayabilirsiniz.

Kategori: Web Tasarim, Google Diyari, Internet Alemi

 

En İyi Wordpress Eklentileri

Yazar: HbY Tarih 25-04-2014, 11:56, Gösterim: 2098

0
En Iyi Wordpress EklentileriWordPress hem kullanımı pratik olan, hem de özelleştirmeye imkan ve olanak vermesi sayesinde her geçen gün popülerliğini daha da artırıyor. Bir blog alt yapısı olarak yola çıkmış olsa da, Wordpress şu anda daha kapsamlı bir içerik yönetim sistemine dönüşmüştür.
Wordpressi farklı ihtiyaçlara cevap verebilecek şekilde kullanabilmek için eklenti (plugin) yapısının önemi büyük.

Şu anda WordPressin Eklenti Sayfasında 25 binin üzerinde eklenti (plugin) yer alıyor ama gerçekten faydalı ve etkili olanların sayısı çok daha az. Tek sorun size uygun olanların hangileri olduğuna karar vermekten geçiyor.

Konu devaminda sizler için seçilmiş, indirme sayılarına göre en popüler 30 WordPress eklentisi, indirme adresleri ve kısa açıklamaları yer aliyor.

Kategori: Web Tasarim, Internet Alemi

 
Kadin, Aile ve Çocuk Sağlığı

Data Life Engine Kisaca DLE Hakkında

Yazar: HbY Tarih 12-03-2014, 09:51, Gösterim: 2243

0
Data Life Engine Kisaca DLE Hakkında


DataLife Engine çok amaçlı bir scriptir. Haber, kişisel blog, şirket ve paylaşım siteleri için kolay düzenlenebilme üzerine tasarlanmıştır. Güçlü bir yayın sistemi sayesinde, sistem ayarlarını ve makaleleri düzenlemede en yakın rakiplerinden daha ileridedir. Sistemin sade ve gelişmiş yapısı sayesinde, sunucu kaynaklarına en az şekliyle kullanıp ekstra bir yük yaratmadan çok ziyaret edilen projeler oluşturabilirsiniz. Esneklik ve kendi tasarımınızı kolayca entegre etme kolaylığı sayesinde ek ücret ödemeden hızlı bir şekilde web sayfasına sahip olabilirsiniz. Gelişmiş teknolojilerden biri olan AJAX ile bütünleşmiş altyapısı sayesinde ziyaretçileriniz çok daha rahat bir şekilde sitenizde gezinecek ayrıca sunucunuzda trafikten tasarruf edeceksiniz. Arama motorları tarafından kolay indexlenebilen DataLife Engine, ekstra ücret ödemeden sizi üst sıralara çıkartıyor. DataLife Engine şu anda 700.000'den fazla web sitesine hayat veriyor. Şimdi deneyin ve esnek bir altyapıyla büyük kitlelere ulaşın.

DataLife Engine'nin sunduğu fırsatların kısa bir listesi:

Genel Özellikler:
- Verileri depolamak için MySQL kullanır.
- Güçlü güvenlik sistemi.
- Veritabanı üzerinde minimum sorgu çalıştırır. (Opsiyonel olarak 0 ile 5 arasında değişir.)

Kategori: Web Tasarim, Data Life Engine, Internet Alemi