Bloknot Reklam Ile Para Kazanma Yontemleri » Doğan BAYBAŞİN, Bilgi Güçtü Paylaştıkça Büyür.

» » Bloknot Reklam Ile Para Kazanma Yontemleri

Reklam Alani
Reklam Alani
Reklam Alani
 
 
 
Kadin, Aile ve Çocuk Sağlığı

Bloknot Reklam Ile Para Kazanma Yontemleri

Yazar: HbY Tarih 8-04-2014, 03:26, Gösterim: 1122

0
Bloknot Reklam Ile Para Kazanma Yontemleri


Reklamcılık sektörü, günümüzde oldukça yaygınlaşmış ve etkili bir pazarlama aracı haline dönüşmüştür. İşletme sahipleri ya da kurumlar, ürettikleri malları tanıtacakları zaman çoğunlukla reklama başvurmaktadırlar. Reklam ise, artık televizyonda olduğu kadar internette de verilmektedir. İnternet üzerinden verilen reklamlar da en az televizyondaki kadar geniş kitlelere ulaşabilmektedir. Bu sebeple reklamcılık sektörünün önemi çok büyüktür.

Bu yazımızda, reklamcılık sektörünün vazgeçilmez parçalarından biri olan bloknot tasarımı hakkında bilgi vereceğiz. Web sayfamızda hazırlanan bloknotlarımız, çok tecrübeli ve bir çok ödül sahibi olan web tasarımcılarımız tarafından oluşturulmakta ve beğeninize sunulmaktadır. Bloknot oluşturma kurallarımızdan bahsedecek olursak; ilk olarak ilgili kurumun amblemi veya logosu bulunacağından kesinlikle kurumsaldır. İlgili reklamın ismi ve resimleri bloknotun içinde yer alabilir. Ayrıca bloknot, içine yazı yazılmaya da uygun olmalıdır.

Fiyatlardan biraz bahsedersek; tasarımda harcanan zaman ve emek bloknotun fiyatı konusunda büyük önem taşımaktadır. Ayrıca baskı yapıldığında kullanılacak işçilik de fiyatı etkileyen büyük bir etmendir.
Sayfamızda bulunan bir çok bloknot örneğiyle sizlerin beğenisine karşılık vermeye çalışıyoruz. Unutmayın ki bir ürünü ayakta tutabilecek en güçlü destek, reklamdır. Sizlerde eminiz, sitemizdeki çalışmalarımızdan memnun kalacaksınız.

Kategori: Para Kazanma Yöntemleri

Sitede kayıtsız olarak olarak gezinmektesiniz.
Sayın ziyaretçimiz size üye olmanızı tavsiye ederiz.

Yorum Ekle

Adınız:*
E-Mail:
Yorumunuz:
Kalın İtalik Altı Çizili Üzeri Çizili | Sola Yasla Ortala Sağa Yasla | İfade Ekle Bağlantı EkleKorumalı Link Girin Renk Seçimi | Gizli Metin Alıntı Ekle Farklı Bir Alfabe ile Yazılmış Olan Seçili Metni Kiril Alfabesine Çevir Spoiler Ekle
Resimde görünen, iki kelimeyi girin: *